Zoo Dvůr Králové nad Labem

11. 6. 2026

Dnešní den jsme strávili ve společnosti dětí z DS Pramínek. Děti nás pozvaly na společný výlet do Zoo Dvůr Králové nad Labem. Cesta nám uběhla velmi rychle. Prohlídku jsme začali u opic, kde jsme byli svědky sbližování nového šimpanzího páru. Dále jsme pokračovali ke slonům. Prošli jsme Savanou a Madagaskarem. Vodní svět se také všem líbil.

Ke konci nás zastihl menší déšť. Nenechali jsme se jím otrávit a celou procházku jsme zakončili u lemurů, kde jsme si poseděli u kafíčka a zákusku. Do zařízení jsme přijeli lehce unaveni, ale spokojení.