Zaměstnanci Senevida Klamovka přijali pozvání paní ředitelky na bowling
8. 6. 2026
Vlastně již tradiční setkání zaměstnanců Senevida Klamovka se konalo v měsíci květnu tohoto roku v bowlingové restauraci v Řepích. Opět se hrál bowling, a to hned v několika týmech. Po sportovním výkonu pozvala paní ředitelka všechny zúčastněné na večeři a přípitek, při kterém svým kolegům poděkovala za jejich pracovní nasazení a týmového ducha, který je při práci znatelný. Vyhodnocení bowlingové soutěže se vyřešilo následně při poradě zaměstnanců. Cenu dostali první tři nejlepší sportovci s nejvyšším počtem shozených kuželek, kytičku dostala kolegyně za nejladnější styl a oceněn byl také nejlepší tým.