Psaní od srdce

11. 6. 2026

Klienti Senevida Chotěboř se i letos s radostí zapojili do celorepublikového projektu Psaní od srdce, který pořádá Diakonie ČCE ve spolupráci s TV Nova. Cílem projektu je potěšit seniory a zmírnit jejich osamělost prostřednictvím ručně psaných dopisů a pohlednic.

Do psaní se zapojily děti i dospělí z různých koutů republiky. Do Chotěboře dorazilo mnoho krásných dopisů plných milých slov, obrázků a osobních příběhů. Klienti měli z každého psaní velkou radost a mnozí se o své dojmy rádi podělili s ostatními.

Projekt Psaní od srdce propojuje generace a připomíná, že i obyčejný dopis může vykouzlit úsměv a přinést pocit blízkosti a zájmu. Děkujeme všem, kteří se do této krásné iniciativy zapojili a udělali našim klientům radost. Díky jejich laskavosti se opět potvrdilo, že psané slovo má stále velkou sílu.

Psaní od srdce