💙 Reminiscence na téma Domov

8. 6. 2026

Odpoledne jsme strávili vzpomínáním na téma „Domov“. Sešli jsme se na prosluněné zahradě, uvařili si kávu a s chutí se zakousli do tvarohových koláčků, které dámy dopoledne samy napekly. Nad dobovými fotografiemi jsme si povídali o místech, kde jsme vyrůstali a prožili život. Obrovský úspěch měla také kniha starých magazínů Dikobraz. Nad tehdejšími vtipy a karikaturami jsme se všichni od srdce zasmáli. Bylo to nádherné odpoledne plné sdílení, humoru a nostalgie, která nás všechny pohladila po duši.